Αγωνιστική ημέρα: 12
 
Ερµιονίδα - Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
 
Άγιος Ιερόθεος - Παναρκαδικός 3-2
 
Ερμής Μελιγούς - Σαντορίνη 2020 0-2
 
Ηλιούπολη - Μύκονος 3-0
 
Φωστήρας - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 1-0

Αγωνιστική ημέρα: 11
 ΑΕ Ερµιονίδας -  Άγιος Ιερόθεος ΑΝΑΒΟΛΗ

 Μύκονος - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1

 Παναρκαδικός -  Ηλιούπολη 1-3

 Σαντορίνη 2020 -  Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ

 Χαραυγιακός -  Ερμής Μελιγούς 0-1
 
Αγωνιστική ημέρα: 10
Άγιος Ιερόθεος - Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
 
Ηλιούπολη - Ερµιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
 
Μύκονος - Σαντορίνη ΑΝΑΒΟΛΗ
 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Παναρκαδικός 2-4
  
Φωστήρας - Χαραυγιακός 4-1
 
Αγωνιστική ημέρα: 9
 
Άγιος Ιερόθεος - Ηλιούπολη   0-2
 
Άρης Σκάλας - Ερμής Μελιγούς   0-2
 
ΑΕ Ερµιονίδας - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου   0-2
 
Χαραυγιακός - Μύκονος   2-3
 
Παναρκαδικός - Σαντορίνη 2020   0-0

Αγωνιστική ημέρα: 8
 
Σαντορίνη 2020 -  ΑΕ Ερµιονίδας   5-0
 
Ηλιούπολη - Άρης Σκάλας   5-0
 
Παναρκαδικός - Χαραυγιακός   2-0
 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Άγιος Ιερόθεος   2-1
 
Φωστήρας - Ερμής Μελιγούς   4-1

Αγωνιστική ημέρα: 7
 
Άρης Σκάλας - Φωστήρας   1-1
 
Ερμής Μελιγούς - Μύκονος   3-2
 
ΑΕ Ερµιονίδας - Χαραυγιακός   2-0
 
Ηλιούπολη - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου   2-0
 
Άγιος Ιερόθεος - Σαντορίνη 2020   1-0

Αγωνιστική ημέρα: 6
 
Μύκονος - Φωστήρας   1-1
 
Παναρκαδικός - Ερμής Μελιγούς   2-2
 
Σαντορίνη 2020 - Ηλιούπολη   0-0
 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Άρης Σκάλας   1-1
 
Χαραυγιακός - Άγιος Ιερόθεος   2-0

Αγωνιστική ημέρα: 5
 
Άρης Σκάλας - Μύκονος   2-1
 
Ερμής Μελιγούς -  ΑΕ Ερµιονίδας   0-0
 
Ηλιούπολη - Χαραυγιακός   4-0
 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Σαντορίνη 2020   2-1
 
Φωστήρας - Παναρκαδικός   2-1

Αγωνιστική ημέρα: 4
 
Ερμής Μελιγούς - Άγιος Ιερόθεος   0-0
 
 ΑΕ Ερµιονίδας - Φωστήρας   0-1
 
Παναρκαδικός - Μύκονος   3-1
 
Σαντορίνη 2020 - Άρης Σκάλας   2-0
 
Χαραυγιακός - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου   0-1

Αγωνιστική ημέρα: 3
 
Άρης Σκάλας - Παναρκαδικός   0-1
 
Ηλιούπολη - Ερμής Μελιγούς   2-1
 
Μύκονος -  ΑΕ Ερµιονίδας   2-1
 
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος   0-0
 
Σαντορίνη 2020 - Χαραυγιακός   0-0

Αγωνιστική ημέρα: 2
 
Άγιος Ιερόθεος - Μύκονος   1-2
 
Ερμής Μελιγούς - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου   1-2
 
 ΑΕ Ερµιονίδας - Παναρκαδικός   1-0
 
Φωστήρας - Ηλιούπολη   0-1
 
Χαραυγιακός - Άρης Σκάλας   0-0

Αγωνιστική ημέρα: 1
 
Άρης Σκάλας -  ΑΕ Ερµιονίδας   1-1
 
Μύκονος - Ηλιούπολη   3-1
 
Παναρκαδικός - Άγιος Ιερόθεος   2-0
 
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Φωστήρας   2-0
 
Σαντορίνη 2020 - Ερμής Μελιγούς   3-0