Αγωνιστική ημέρα: 13
 
30.01. 15:00
MTA
Άρης Σκάλας - Χαραυγιακός
 
30.01. 15:00
MTA
Ηλιούπολη - Φωστήρας
 
30.01. 15:00
MTA
Μύκονος - Άγιος Ιερόθεος
 
30.01. 15:00
MTA
Παναρκαδικός - Ερµιονίδα
 
30.01. 15:00
MTA
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Ερμής Μελιγούς

Αγωνιστική ημέρα: 14
 
06.02. 15:00
MTA
Άγιος Ιερόθεος - Φωστήρας
 
06.02. 15:00
MTA
Ερμής Μελιγούς - Ηλιούπολη
 
06.02. 15:00
MTA
Ερµιονίδα - Μύκονος
 
06.02. 15:00
MTA
Παναρκαδικός - Άρης Σκάλας
 
06.02. 15:00
MTA
Χαραυγιακός - Σαντορίνη 2020

Αγωνιστική ημέρα: 15
 
13.02. 15:00
MTA
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Μελιγούς
 
13.02. 15:00
MTA
Άρης Σκάλας - Σαντορίνη 2020
 
13.02. 15:00
MTA
Μύκονος - Παναρκαδικός
 
13.02. 15:00
MTA
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Χαραυγιακός
 
13.02. 15:00
MTA
Φωστήρας - Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 16
 
20.02. 15:00
MTA
Ερµιονίδα - Ερμής Μελιγούς
 
20.02. 15:00
MTA
Μύκονος - Άρης Σκάλας
 
20.02. 15:00
MTA
Παναρκαδικός - Φωστήρας
 
20.02. 15:00
MTA
Σαντορίνη 2020 - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
 
20.02. 15:00
MTA
Χαραυγιακός - Ηλιούπολη

Αγωνιστική ημέρα: 17
 
27.02. 15:00
MTA
Άγιος Ιερόθεος - Χαραυγιακός
 
27.02. 15:00
MTA
Άρης Σκάλας - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
 
27.02. 15:00
MTA
Ερμής Μελιγούς - Παναρκαδικός
 
27.02. 15:00
MTA
Ηλιούπολη - Σαντορίνη 2020
 
27.02. 15:00
MTA
Φωστήρας - Μύκονος

Αγωνιστική ημέρα: 18
 
05.03. 15:00
MTA
Μύκονος - Ερμής Μελιγούς
 
05.03. 15:00
MTA
Σαντορίνη 2020 - Άγιος Ιερόθεος
 
05.03. 15:00
MTA
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Ηλιούπολη
 
05.03. 15:00
MTA
Φωστήρας - Άρης Σκάλας
 
05.03. 15:00
MTA
Χαραυγιακός - Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 19
 
13.03. 15:00
MTA
Άγιος Ιερόθεος - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
 
13.03. 15:00
MTA
Άρης Σκάλας - Ηλιούπολη
 
13.03. 15:00
MTA
Ερμής Μελιγούς - Φωστήρας
 
13.03. 15:00
MTA
Ερµιονίδα - Σαντορίνη 2020
 
13.03. 15:00
MTA
Χαραυγιακός - Παναρκαδικός

Αγωνιστική ημέρα: 20
 
20.03. 15:00
MTA
Ερμής Μελιγούς - Άρης Σκάλας
 
20.03. 15:00
MTA
Ηλιούπολη - Άγιος Ιερόθεος
 
20.03. 15:00
MTA
Μύκονος - Χαραυγιακός
 
20.03. 15:00
MTA
Σαντορίνη 2020 - Παναρκαδικός
 
20.03. 15:00
MTA
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 21
 
27.03. 16:00
MTA
Άρης Σκάλας - Άγιος Ιερόθεος
 
27.03. 16:00
MTA
Ερµιονίδα - Ηλιούπολη
 
27.03. 16:00
MTA
Παναρκαδικός - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
 
27.03. 16:00
MTA
Σαντορίνη 2020 - Μύκονος
 
27.03. 16:00
MTA
Χαραυγιακός - Φωστήρας

Αγωνιστική ημέρα: 22
 
03.04. 16:00
MTA
Άγιος Ιερόθεος - Ερµιονίδα
 
03.04. 16:00
MTA
Ερμής Μελιγούς - Χαραυγιακός
 
03.04. 16:00
MTA
Ηλιούπολη - Παναρκαδικός
 
03.04. 16:00
MTA
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Μύκονος
 
03.04. 16:00
MTA
Φωστήρας - Σαντορίνη 2020