Με τον Πανιώνιο εντός έδρας θα ξεκινήσει η ομάδα μας την προσπάθειά της στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, την ερχόμενη 

Κυριακή (13/11), μετά την κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των πέντε γκρουπ του Πρωταθλήματος για την περίοδο 2022-23. Η διαδικασία πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή, χωρίς την παρουσία εκπροσώπων των ομάδων… Δείτε όλο το πρόγραμμα του 4ου ομίλου.

Υπενθυμίζεται ότι ο Πανιώνιος είναι η ομάδα που κληρώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών στον 4ο όμιλο. Στην ομάδα της Νέας Σμύρνης μεταγράφηκε το καλοκαίρι ο Νίκος Μερτύρης, ο οποίος θα επιστρέψει στο Κρανίδι ως αντίπαλος.

Εδώ μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της 1η αγωνιστικής:

Δείτε όλο το πρόγραμμα

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανιώνιος
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Αιολικός
ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Παναργειακός-ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΣ Ρόδος
Αίας Γαστούνης-ΑΠΣ Πάτραι

2η αγωνιστική 15η

Πανγυθεατικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Πανιώνιος-Ιάλυσος
Πανηλειακός-ΑΕ Μυκόνου
Αιολικός-Παναργειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Πυλίου Κω-Αίας Γαστούνης
ΑΣ Ρόδος-ΑΠΣ Πάτραι

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-Ιάλυσος
ΑΕ Μυκόνου-Πανγυθεατικός
Παναργειακός-Πανιώνιος
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης-Αιολικός
ΑΠΣ Πάτραι-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Πυλίου Κω

4η αγωνιστική 17η

ΑΕ Μυκόνου-ΑΕ Ερμιονίδας
Ιάλυσος-Παναργειακός
Πανγυθεατικός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος-Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αιολικός-ΑΣ Ρόδος
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-ΑΟ Πυλίου Κω

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Μυκόνου
Αίας Γαστούνης-Ιάλυσος
ΑΠΣ Πάτραι-Πανγυθεατικός
ΑΣ Ρόδος-Πανιώνιος
ΑΟ Πυλίου Κω-Πανηλειακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αιολικός

6η αγωνιστική 19η

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-Αίας Γαστούνης
ΑΕ Μυκόνου-ΑΠΣ Πάτραι
Ιάλυσος-ΑΣ Ρόδος
Πανγυθεατικός-ΑΟ Πυλίου Κω
Πανιώνιος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Πανηλειακός-Αιολικός

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-Αίας Γαστούνης
ΑΠΣ Πάτραι-ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΣ Ρόδος-Παναργειακός
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Ιάλυσος
Αιολικός-Πανγυθεατικός
Πανηλειακός-Πανιώνιος

8η αγωνιστική 21η

ΑΠΣ Πάτραι-ΑΕ Ερμιονίδας
Αίας Γαστούνης-ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΟ Πυλίου Κω
Παναργειακός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΕ Μυκόνου-Αιολικός
Ιάλυσος-Πανηλειακός
Πανγυθεατικός-Πανιώνιος

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΠΣ Πάτραι
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Αίας Γαστούνης
Αιολικός-ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός-Παναργειακός
Πανιώνιος-ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος-Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική 23η

ΑΟ Πυλίου Κω-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΣ Ρόδος-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
ΑΠΣ Πάτραι-Αιολικός
Αίας Γαστούνης-Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανιώνιος
Παναργειακός-Πανγυθεατικός
ΑΕ Μυκόνου-Ιάλυσος

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Αιολικός-ΑΟ Πυλίου Κω
Πανηλειακός-ΑΣ Ρόδος
Πανιώνιος-ΑΠΣ Πάτραι
Πανγυθεατικός-Αίας Γαστούνης
Ιάλυσος-ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναργειακός-ΑΕ Μυκόνου

12η αγωνιστική 25η

Αιολικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου-Πανηλειακός
ΑΟ Πυλίου Κω-Πανιώνιος
ΑΣ Ρόδος-Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Πάτραι-Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης-ΑΕ Μυκόνου
ΑΟ Διαβολιτσίου-Παναργειακός

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανηλειακός
Πανιώνιος-Αιολικός
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ιάλυσος-ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Μυκόνου-ΑΣ Ρόδος
Παναργειακός-ΑΠΣ Πάτραι
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου

Η διαδικασία της κλήρωσης: